Nejbližší termín

26. 6. 2024
počet dnů: 1
Křenová 409/52, Brno
5990 Kč + DPH

O kurzu

V dnešní době, kdy se ESG kritéria stávají klíčovým faktorem ve světě podnikání, přichází náš kurz jako nezbytný průvodce pro všechny, kdo chtějí pochopit a aplikovat principy environmentální, sociální a správní odpovědnosti v praxi. Bez ohledu na velikost vaší organizace vám tento kurz nabídne komplexní pohled na to, jak ESG kritéria mohou ovlivnit vaši tržní pozici, zvýšit důvěryhodnost, podpořit spokojenost zaměstnanců a připravit vás na nadcházející legislativu a to vše s cílem zlepšit přístup k financím.

Pro koho je kurz určen a co je v jeho ceně

Tento kurz je určen pro vedoucí pracovníky, manažery, zaměstnance v oblasti udržitelnosti a všechny, kdo se zajímají o integraci ESG principů do svého podnikání. Ať už jste z velké firmy, která se již seznamuje s povinnostmi nefinančního reportování nebo z malého č. středního podniku, který tyto požadavky teprve začíná objevovat, tento kurz vám nabídne cenné informace a nástroje pro váš další rozvoj.

 

Na každém kurzu má účastník k dispozici materiály v tištěné podobě, které rovněž po jeho absolvování dostává zpravidla do týdne e-mailem v podobě elektronické společně s osvědčením o absolvování. V průběhu kurzu budou malé přestávky, ve kterých se budou moci účastníci občerstvit, samozřejmě bude také hodinová přestávka na oběd. Náklady na oběd, občerstvení a materiály jsou již v ceně kurzu.

 

Tento kurz si můžete objednat také jako „firemní školení na míru“.

U INCOMPANY kurzu nebo semináře pro předem dohodnutý počet osob dané firmy, problematiku k řešení a časový rozvrh, je cena, termín a rozsah naprosto individuální. V případě zájmu nám napište vaše požadavky přes kontaktní formulář níže.

Co Vám předáme / co Vás naučíme

  • Základy ESG – vysvětlení, co ESG znamená a proč jsou tato kritéria důležitá pro vaši organizaci.
  • Nefinanční reportování – jak správně přistupovat k nefinančnímu reportování včetně přehledu povinností a nejlepších postupů.
  • Legislativní rámec – podrobný pohled na současnou i očekávanou legislativu v oblasti ESG a její dopad na vaše podnikání.
  • Praktické příklady – jak na zavedení ESG kritérií do praxe včetně případových studií a osvědčených metod.

Rozsah školení: 1 den ( vždy v čase 09:00 - 16:00 hod. )

Kdo vás bude učit?

Termíny & objednávka

26. 6. 2024
počet dnů: 1
Křenová 409/52, Brno
5990 Kč + DPH

Poptat INCOMPANY kurz

    * - povinné údaje