Něco o lektorovi

Ing. Martin Dubový, ALog., zakladatel a jednatel spol. LOGISTIQ HUB, s.r.o., je diplomovaný strojní inženýr, který v současnosti působí jako auditor a konzultant logistiky, interim manažer a lektor.

Svoje odborné znalosti z logistiky a manažerské zkušenosti nabyl ve švýcarském a německém prostředí nadnárodních zahraničních společností působících v ČR, kde se v průběhu této dlouholeté praxe, jako autor řešení nebo jejich spoluřešitel, podílel na mnoha logistických projektech a jejich realizaci.

Výrobním, obchodním a logistickým společnostem poskytuje komplexní poradenské služby v oblasti řízení zásob, logistiky nákupu, skladování, výroby, prodeje, dopravy a distribuce zboží, a to vše s vazbou na ERP IS a interní procesy. Projektů se účastní jak v pozici interim manažera, tak jako konzultant.

V roce 2010 absolvoval studium na Logistické akademii, které ukončil certifikátem pro  auditora logistiky a o dva roky později se stal členem Komory logistických auditorů České republiky.

„Největším uměním v životě člověka je, tak jako v logistice, BÝT V PRAVÝ ČAS, NA PRAVÉM MÍSTĚ. … Tak proč u nás ještě nejste?“

Martin Dubový

AKTUÁLNÍ KURZY, KDE LEKTOR ŠKOLÍ

Odteď už vám žádná novinka neunikne