Disponujete zajímavým know-how? Staňte se naším lektorem!

Budujeme unikátní logistický IQ HUB, centrum a místo síťového propojování kvalifikovaných odborníků s mnohaletou praxí a zkušenostmi v daném oboru, jehož účelem je poskytovat efektivní know-how.

 

Naším záměrem je rozvíjet praktické dovednosti pracovníků výrobních a obchodních společností a předávat jim takové informace a znalosti, které umožní zvyšovat výkon výrobních a logistických systémů v jejich firmách.

 

Dynamika současnosti nás neustále nutí rozšiřovat své řady, a proto nepřetržitě hledáme externí lektory do našeho týmu. Přestože nové kolegy pečlivě vybíráme, není pro nás důležité, jakou lektorskou praxi máte za sebou, ale především nás zajímá, jak jste dobří v tom, co děláte, jakým disponujete know-how, znalostmi či praxí prověřenými řešeními.

 

Spolupráci s našimi lektory jsme postavili na modelu, jehož inspirací se stala vztahová strategie „WIN – WIN“ („VÝHRA – VÝHRA“). Jsme přesvědčeni, že vytvořit a udržet dlouhodobý vztah mezi jednotlivými stranami lze pouze v modelu „WIN – WIN“, kde jsou obě kooperující partnerské strany vítězem. K základním hodnotám, která vyznáváme patří etické a morální chování, zodpovědnost při realizaci dohodnutých aktivit, důvěra a vzájemně výhodná spolupráce při společném dosahování úspěchů.

Správné pochopení a aplikace vztahového modelu „WIN–WIN“ na podmínky dohody umožňuje nalézt dlouhodobé vzájemné uspokojení potřeb. Ale platí to i naopak. Nepochopení nebo ignorace strategie „WIN–WIN“ a nedostatek empatie mají v konečném důsledku za následek nízkou efektivitu spolupráce, neochotu prodloužit smlouvu nebo také předčasné a okamžité ukončení spolupráce.

Lektorům, se kterými se dohodneme na podmínkách spolupráce, nabízíme zastřešení spolupráce dlouhodobou rámcovou smlouvou.

 

Jestliže Vás myšlenka logistického IQ HUBu zaujala, sdílíte naši vizi a hodnoty a máte zájem o spolupráci s námi, kontaktujte nás prostřednictvím online formuláře. Staňte se součástí našeho týmu a možná právě u nás najdete svůj dream job.

Oblasti spolupráce s lektory v LOGISTIQ HUBu