Něco o partnerovi

Společnost 108 AGENCY, s.r.o. je přední česká realitně-poradenská společnost působící v regionu střední a východní Evropy, která klientům poskytuje prvotřídní konzultantské služby v oboru komerčních realit se specializací na industriální a kancelářské prostory, dále také na retail či pozemky ke komerčnímu využití.

Zkušený tým odborníků s osobním přístupem pomáhá při řešení veškerých situací spojených s využitím komerčních prostor. Ať již se jedná o pronájem nových industriálních či administrativních ploch, revizi podmínek stávajících smluv či transakce zahrnující nákup / prodej nemovitostí nebo jejich správu.

„Stavíme především na perfektní znalosti lokálního trhu, individuálním přístupu ke klientům a „out of the box“ myšlení, které nám zaručuje náskok před konkurencí.“

Společnost respektují jak partneři, kterými jsou SKLAD (Spolek Kompetentních Logistiků a Dodavatelů), Sdružení pro zahraniční investice – AFI (The Association for Foreign Investment), GERALDEVE, SIOR a AmCham (American Chamber of Commerce in the Czech Republic), tak odborná veřejnost, což potvrzují získaná ocenění CIJ Awards – Best Local Real Estate Agency (2015), Best Warehouse Power Broker Team (2016), Best Warehouse Power Broker Team, Best Warehouse Lease, Rising Star Of The Year (2017).

Oblast spolupráce s partnerem v LOGISTIQ HUBu