O lektorovi

Ing. Radek David, ALog. je viceprezidentem Logistické akademie, je zakládajícím členem Komory logistických auditorů ČR. Věnuje se poradenství, auditingu a lektorské činnosti v oblasti logistiky.

Od svého studia na Vysoké škole Báňské (obor Doprava a manipulace s materiálem) se nepřetržitě věnuje oboru logistiky. Profesní kariéru zahájil ve Vítkovických železárnách a v IMADOS Logistic. s.r.o.

V letech 1997 až 2005 se podílel na významné reorganizaci logistiky ve společnosti SPT TELECOM a ČESKÁ POŠTA, kde pracoval v roli vedoucího odboru interní logistiky.

Od roku 2003 do roku 2021 pracoval jako konzultant pro firmu LOGICON Partner s.r.o. a účastnil se na významných logistických projektech například ve firmách: BONATRANS, KES, KINEX, MCE PHARMA, OLD HEROLD, R.JELÍNEK, PHILIP MORIS, SEPOS, VAROC, ZETOR, ZES SILKO, MARTEC MEDICAL, AGEL, JANČA, PHARMOS, REPHARM.

Od roku 2021 pracuje jako samostatný konzultant, trenér a lektor logistiky, vede a garantuje projekt LOGISTICKÉ PORADNY v rámci Logistické akademie.

Je spoluautorem publikace „Logistika v praxi“ vydavatelství Verlag Dashöfer.

„Kdokoliv se přestane učit, je starý, ať už ve dvaceti nebo v osmdesáti. Kdokoliv se stále učí, je mladý. Nejskvělejší věc v životě je udržovat mladou mysl.“ – Henry Ford

AKTUÁLNÍ KURZY, KDE LEKTOR ŠKOLÍ