O lektorovi

Ing. Aleš Mandák, ALog. je poradce v oblasti logistiky, nákupu, plánování, výroby a LEAN, člen Komory logistických auditorů, odborný lektor Logistické akademie. Věnuje se projektovému řízení a reportingu v mezinárodních společnostech. V Logistické akademii zajišťuje procesy a problematiku především LEAN procesů a Supply Chain: SCM, nákup, výroba, plánování, skladování, LEAN procesy, APS, WMS, mapování procesů a toků a další.

Vystudoval Mendelovu univerzitu v Brně. Díky pracovním zkušenostem ve společnostech v nadnárodních společnostech získal cenné manažerské znalosti a dovednosti v Supply Chain Managementu. Má za sebou více jak 20-ti letou praxi v ředitelských a manažerských pozicích a také bohaté zkušenosti jako lektor č. projektový manažer mnoha úspěšných projektů (v oblasti Procurementu, Logistiky a Plánování – jako např.: implementace APS, WMS, optimalizační projekty Supply Chain Managementu, konsignační sklady, hodnocení dodavatelů…) v automotive i mimo automotive sektor.

Vede a řídí větší organizační celky, absolvoval pracovní stáže v zahraničí. Je členem americké asociace APICS (American Production and Inventory Control Society) a absolventem jejich školení. Je interním auditorem dle ČSN ISO 9001, 14001, 19011. Disponuje certifikací Lean Six Sigma – Green Belt. Je rovněž certifikovaným Auditorem logistiky a také držitelem evropského logistického certifikátu ESLog.

„Problematika Supply Chain není složitá, použijte selský rozum a máte vyhráno.“ – Aleš Mandák

AKTUÁLNÍ KURZY, KDE LEKTOR ŠKOLÍ